Бондур Юлія Вікторівна

 

Бондур Юлія Вікторівна народилась 26 серпня 1972 року у м. Миколаїв. З 1989 по 1994 роки навчалася на історичному факультеті Миколаївського державного педагогічного інституту за спеціальністю «Історія та іноземна мова». Після закінчення у 1999 році факультету романо-германської філології МДПІ за спеціальністю «Мова і література (англійська)» працює у Миколаївському педагогічному університеті, нині – Миколаївський національний університет імені В.О. Сухомлинського, на кафедрі англійської філології.

З 2007 р. – викладач кафедри теорії та практики перекладу (зараз – кафедра перекладознавства). Навчалася в аспірантурі Інституту проблем виховання АПН України (м. Київ) – лабораторія естетичного виховання. Продовжує роботу за темою наукового дослідження «Художнє виховання старшокласників засобами медіа-культури».

За роки трудової діяльності брала участь у численних міжнародних та всеукраїнських науково-практичних конференціях. Є співавтором навчально-методичних посібників “Traveling around the Crimea” для самостійної роботи студентів ІІ курсу з практики усного та писемного мовлення; “Listen and Brush Up Your English” комплекту за КМСОНП для самостійної роботи студентів І курсу з практики усного та писемного мовлення, “Working with Vocabulary” для самостійної роботи студентів І курсу з практики усного та писемного мовлення, «Методичні рекомендації до самостійної роботи студентів з розвитку навичок аудіювання з використанням автентичних художніх фільмів» для студентів ІІІ курсу факультетів іноземної філології.