Нікішина Віра Вікторівна

 

Нікішина В.В. народилася 19 березня 1963 року у м. Миколаїв. Після закінчення середньої школи № 35 вступила до Одеського державного університету імені І.І. Мечникова, на факультет романо-германської філології, спеціальність «Англійська мова і література», який закінчила у 1985 році, отримавши кваліфікацію «філолог, викладач, перекладач».

У 1985-1999 р.р. працювала вчителем англійської мови у загальноосвітній школі № 22 з поглибленим вивченням англійської мови. Отримала вищу категорію та звання «Старший вчитель».

З 1999 р. працює у Миколаївському педагогічному університеті, нині – Миколаївський національний університет імені В.О. Сухомлинського, на кафедрі англійської філології; викладає практичні (практичний курс основної мови, практична фонетика, практична граматика) та теоретичні (вступ до мовознавства, загальне мовознавство, шкільний курс основної/другої мови та методика її викладання) дисципліни.

З 2007 р. – викладач кафедри теорії та практики перекладу (зараз – кафедра германських мов і перекладознавства). Викладає практичні дисципліни: практика усного та писемного мовлення, практична фонетика, практика перекладу з основної мови, практичний курс перекладу, практикум з усного перекладу.

У рамках підписаної угоди з Миколаївською ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4 проводила практичні заняття для старшокласників у класах перекладацької спрямованості протягом періоду 2008-2012 навчальних років. Плідно займається науково-методичною та науковою роботою, беручи активну участь у дослідженнях за кафедральною темою.