Шапочка Катерина Анатоліївна

 

Шапочка К.А. народилася 30 травня 1978 року у м. Петропавловськ-Камчатський. У 1995 році, після закінчення Миколаївського економічного ліцею № 2, вступила до Миколаївського педагогічного університету на факультет іноземної філології, спеціальність «Педагогіка і методика середньої освіти. Мова і література», який закінчила з дипломом з відзнакою, отримавши кваліфікацію вчителя англійської, німецької мов і зарубіжної літератури.

З 1999 року працювала в ТОВ «Американська сервісна компанія» на посаді перекладача. В 2002 році була прийнята на роботу на посаду перекладача в ССХП «Нібулон» та за сумісництвом у Миколаївський державний університет на посаду викладача кафедри англійської філології. З 2007 року працює на кафедрі теорії та практики перекладу (зараз – кафедра германських мов і перекладознавства).

У 1998 році проходила стажування у літньому дитячому таборі New Jersey Camp Jaycee для осіб з обмеженими можливостями та інвалідів (штат Пенсільванія, США). У 2006 році брала участь у роботі семінару з прав людини в університеті Умеа, (м. Умеа, Швеція). З 2007 року організовувала щорічні семінари з прав людини у ВНЗ спільно з викладачами університету Умеа.

З 2004 по 2008 рік навчалася в аспірантурі Інституту спеціальної педагогіки АПН України. У грудні 2012 року захистила дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата педагогічних наук за темою «Формування комунікативних умінь і навичок у молодших школярів із затримкою психічного розвитку у процесі вивчення іноземної мови». Основний зміст дисертації відображено в 21 публікації, 20 з них – одноосібні, з них: 1 навчально-методичний посібник з грифом МОН, 1 навчальний посібник; 11 статей опубліковано у фахових виданнях.

За період праці отримала три почесних грамоти від університету (2007, 2009, 2011 р.р.), подячний лист від Виконкому Миколаївської міської ради (2009 р.) та від Миколаївської міської ради національних товариств.