Волченко Ольга Михайлівна

 

Волченко Ольга Михайлівна народилася 2 квітня 1967 року в м. Кілія Одеської області. У 1984 році закінчила середню школу № 1 м. Кілія. Цього ж року вступила до Ізмаїльського державного педагогічного інституту на факультет іноземних мов, який закінчила у 1989 році з відзнакою та отримала кваліфікацію вчителя англійської та німецької мов.

З 1989 до 1993 року працювала вчителем англійської мови у Миколаївській ЗОШ № 61. З листопада 1993 року працює викладачем кафедри іноземних мов Миколаївського державного педагогічного інституту імені В.Г. Белінського, нині – Миколаївський національний університет імені В.О. Сухомлинського. З січня 2001 року переведена на посаду старшого викладача кафедри англійської філології. З січня 2006 року працює на посаді доцента кафедри англійської філології за строковим договором. З січня 2007 року є доцентом кафедри теорії та практики перекладу (зараз – кафедра германських мов і перекладознавства).

Науковою діяльністю займається з 1999 року. З лютого 2002 року була здобувачем лабораторії навчання іноземних мов Інституту педагогіки АПН України. У 2006 році захистила кандидатську дисертацію за темою «Формування комунікативної компетенції майбутніх учителів іноземних мов у вищих педагогічних навчальних закладах» (13.00.04 – теорія і методика професійного навчання). Викладає дисципліни: «Інтерпретація тексту», «Теорія перекладу», «Техніка перекладу першої іноземної мови» та ін.