Главная » 2016 » Липень » 6 » ЦЕРЕМОНІЯ ВРУЧЕННЯ ДИПЛОМІВ
11:03
ЦЕРЕМОНІЯ ВРУЧЕННЯ ДИПЛОМІВ

         

     30 червня 2016 року у Миколаївському національному університеті імені В.О.Сухомлинського відбулася урочиста церемонія вручення дипломів магістрів, спеціалістів та бакалаврів факультету іноземної філології. В Університеті вручення дипломів – визначна подія. Адже випускний – це остаточне підбиття підсумків  роботи викладачів та студентів, урочисте оприлюднення результатів їхньої спільної плідної праці.  

       Урочисту церемонію вручення дипломів було розпочато з вітального слова Веліховської Алли Борисівни, директора департаменту освіти, науки та молоді Миколаївської облдержадміністрації, яка побажала випускникам успіхів в усіх справах, наполегливості, невичерпної енергії, ніколи не зупинятися на досягнутому, поповнювати свої знання і пам'ятати, що головне у житті — залишатися людиною. Почесна гостя вручила магістрам та спеціалістам дипломи з відзнакою.

      На урочистих зборах з вітальною промовою до випускників звернувся ректор університету, доктор технічних наук, професор, член-кореспондент Академії педагогічних наук України, заслужений діяч науки і техніки України, Будак Валерій Дмитрович, який тепло і сердечно привітав випускників із закінченням навчання в університеті. «У цей радісний день щиросердечно вітаю вас з успішним закінченням рідного для нас університету. Хай доля щедро дарує вам, дорогі випускники, плідну працю, творче натхнення й невичерпну енергію для здійснення задуманого й омріяного.  Саме від вас тепер залежить майбутнє нашої держави, її престиж і визнання на міжнародній арені», – зауважив ректор. Найкращих студентів факультету Шевченко І., Грицак А., Томко О., Щередіну Ю., Бабенко І., Подорогу А. ректор нагородив грамотами за успіхи у навчанні, активну участь у науковій та міжнародній діяльності.


          Щирі слова привітання пролунали від декана факультету іноземної філології, Тетяни Олександрівни Мороз. Вона привітала випускників з початком нового етапу їх життя та побажала їм успішної кар’єри, міцного здоров’я та  реалізації планів і задумів. На останок додала, що сьогодні перед вами відкриваються нові життєві обрії. Нехай вони будуть ясними, і нехай диплом випускника факультету  іноземної філології Миколаївського національного університету залишається для випускників не просто документом про вищу освіту, але й надійним провідником на професійному шляху, предметом гордості і знаком приналежності до багатотисячної родини ФІФ МНУ.

        Щирою була подяка професорсько-викладацькому складу факультету іноземних мов від самих випускників. Від імені випускників подякували керівництву та викладачам за їх неоціненний вклад у підготовку талановитих фахівців, прищеплення жаги до знань випускники Миколаївського національного університету імені В.О.Сухомлинського Подорога Анастасія та Грицак Валерія. Теплі привітання, святковий концерт, радість та хвилювання випускників, позитивні емоції всіх присутніх створювали піднесену атмосферу урочистості.

Шановні випускники! Вітаємо вас з отриманням дипломів!

Пам'ятайте свою alma mater, у стінах якої ви провели кращі роки студентського життя!

Не зупиняйтеся на досягнутому!

Просмотров: 395 | Добавил: абба | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
avatar