Главная » 2016 » Листопад » 13 » CO-TEACHING
21:57
CO-TEACHING

У листопаді 2016 року європейський координатор проекту Темпус, дійсний член Академії вищої освіти Великої Британії, постійний голова Комітету Міжнародних Організацій TESOLта IATFL з досліджень у галузі методики викладання іноземних мов, лектор Британської Ради, директор департаменту з англійської мови та соціальних наук Астонського університету (м. Бірмінгем) доктор С’юзан Гартон відвідала Миколаївський національний університет імені В.О.Сухомлинського, а саме кафедру англійської мови і літератури.

Мета візиту – аналіз впровадження, подальша реалізація Проекту та проведення спільних занять з командою проекту Темпус в Миколаівському національному університеті імені В.О. Сухомлинського.

Координатором проекту Темпус від МНУ імені В.О.Сухомлинського є доктор філософії у галузі освіти, доцент Мироненко Т.П.. До складу команди Темпус від МНУ входять: доктор філософії в галузі освіти, доцент Добровольська Л.С., доктор філософії в галузі освіти, доцент Баркасі В.В., доктор філософії в галузі освіти Сав’юк А.М., доктор філософії в галузі освіти Щербакова О.Л. та викладач Кордюк О.М.

Доктор С’юзан Гартон провела спільні заняття (co-teaching)  для студентів – магістрів спеціальності 8.020303 Мова і література (англійська), які навчаються за новою програмою з урахуванням змішаної форми навчання, що передбачає дистанційні та аудиторні заняття. 

Co-teaching – це проведення занять одночасно кількома викладачами, які співпрацюють, спільно розробляють план та конспект заняття, формулюють мету, завдання, цілі тощо. Це все, безумовно, позитивно відображається на якості засвоєння знань, концентрації уваги студентів, об’ємі матеріалу, який може бути опрацьований і в цілому на досягнутих результатах. 

Так, були проведені заняття з наступних дисциплін:  «Комунікативні стратегії» спільно з Мироненко Т.П. (група 706а), «Інноваційні технології викладання іноземних мов» спільно з Добровольською Л.С. (група 606а) та «Методика розробки навчальних програм і їх оцінювання» спільно з Добровольською Л.С. (група 706а).

Для студентів 706 а групи, яки навчаються другий рік за цією програмою подібний досвід був не новим, так як у березні 2016 року вони вже мали змогу співпрацювати з доктором Муною Морріс Адамс та асистентом професора Джаклін Хардінг (Астонський університет, м. Бірмінгем, Велика Британія). Упродовж заняття студенти активно співпрацювали як із Сью Гартон, так і викладачами кафедри, що свідчить про якість підготовки магістрів і про відсутність мовного бар’єру. На заняттях були застосовані сучасні технології навчання – використання Інтернету, інтерактивної дошки та платформи Moodle.

Зважаючи на те, що Київський національний лінгвістичний університет є одним із партнерів проекту, студенти КНЛУ спільно з викладачем кафедри фонетики Кучериною О.В. також відвідали спільне заняття з дисципліни «Методика розробки навчальних програм та їх оцінювання». Після проведення заняття студенти обговорили подальше співробітництво.

Просмотров: 433 | Добавил: абба | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
avatar