Главная » 2016 » Квітень » 28 » ДЕНЬ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ
08:26
ДЕНЬ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ

       

   26 квітня 2016 в Миколаївському національному університеті імені В.О. Сухомлинського на факультеті іноземної філології відбулась вистава за мотивами п’єси Джорджа Бернарда Шоу «Моя прекрасна леді». Прем'єра спектаклю була організована викладачами кафедри англійської філології до Дня англійської мови на факультеті та в рамках проведення  року англійської мови в Україні.

   Свято об’єднало всю факультетську родину – всі студенти та викладачі насолодились геніальною інтерпретацією добре відомої п’єси. Крім того, на святі буди присутні вчителі та учні миколаївських шкіл та гімназій. Наші абітурієнти мали можливість ближче познайомитися зі студентським життям.  Прем’єра була по-справжньому успішною, в залі не залишилося байдужих гостей, гра акторів та бездоганна мова перенесли всіх гостей в атмосферу англійського театру.  Наші студенти розкрили ще одну грань своїх талантів та довели, що на факультеті іноземної філології навчаються найталановитіші актори.

   З вітальним словом та найкращими побажаннями до гостей звернулися декан факультету іноземної філології Мороз  Тетяна Олександрівна та завідувач кафедри англійської філології Мироненко  Тетяна Платонівна. Всі автори та організатори дійства отримали грамоти та подяки. Під час проведення заходу, Тетяна Олександрівна нагородила студентів факультету за наукові, спортивні та творчі досягнення. Варто зазначити, що свято вдалося на славу: глядачі та актори отримали немало насолоди від справжнього англійського театру.

Ще раз дякуємо нашим учасникам та організаторам, очікуємо наступних прем’єр!!!

Просмотров: 481 | Добавил: абба | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
avatar