Главная » 2014 » Листопад » 17 » День студента на факультеті іноземної філології
10:33
День студента на факультеті іноземної філології

17 листопада особливий день для кожного студента, адже саме цього дня світова спільнота відзначає Міжнародний день студента. Студентський актив факультету іноземної філології не міг залишитися осторонь такої цікавої події. З 11 по 14 листопада студентам факультету було запропоновано взяти участь у комунікативних іграх англійською та німецькою мовами “Say it the another way” та “Mafia”.
Суть гри “Say it the another way” або «Скажи інакше» заключається в тому, що студентам пропонується 10 слів іноземною мовою, вони повинні пояснити ці слова, не називаючи їх. Гравці були спритними, активними та продемонстрували багатий лексичний запас та мовленнєву здогадку.
Для другої гри «Мафія» було створено ціле місто зі своїми мешканцями та мафією. Задача гравців – визначити злочинців та заарештувати їх, аргументуючи свій вибір злочинця іноземною мовою.
Підсумовуючи відгуки студентів та викладачів можна зробити висновок, що такі інтерактивні пари пішли на користь вивченню іноземної мови і було б чудово, якби вони стали однією з численних традицій факультету.
Безпосередньо 17 листопада спеціально до Дня студента відбулось урочисте відкриття оновленої дошки пошани. Гордістю факультету є талановиті, кмітливі студенти, які активно займаються науковою, міжнародною, виховною роботою. 
Приємним сюрпризом до свята став концерт, приготований активістами факультету. Публіку зустрічали та розважали 2 пари ведучих – Дядченко Артур та Вереєвська Катерина, а також Шевченко Микола та Сербіна Тетяна. Талановиті вокалісти презентували пісні англійською та німецькою мовами, а під час проведення веселих конкурсів студенти мали нагоду не лише продемонструвати свої знання та кмітливість, але й потренуватися складати заліки. 
Декан факультету, Козак Надія Ігорівна, привітала присутніх англійською та німецькою мовами і відзначила грамотами найкращих студентів та найактивніші групи факультету. 
Це свято запам’ятається студентам як запальний, веселий, креативний День студента, який подарував безліч позитивних емоцій.

Просмотров: 302 | Добавил: Zeloi | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar