Главная » 2014 » Жовтень » 5 » День студентського самоврядування на факультеті іноземної філології
10:58
День студентського самоврядування на факультеті іноземної філології

A teacher
Takes a hand…
Opens a mind…
And touches a heart.
You are one such teacher for me!
Thanks for being there!
Happy Teacher's Day!

Jeden Morgen sind Sie da,
immer fit und unschlagbar!
Ihr Wissen ist ein Quell der Kraft,
Erfahrung, die erfolgreich macht.
Und ist der Lernstoff fast zu viel,
„noch etwas mehr!“ fordern Sie kühl.
Wir hassen es, doch sind wir dabei,
wir danken Ihnen für die Paukerei!

Серед калейдоскопу подій золотої освітньої пори особливе місце займає відзначення Міжнародного Дня учителя. Студентський актив факультету іноземної філології вирішив креативно підійти до привітання улюблених викладачів та наставників. Команда Твого першого студентського телебачення відзняла спеціальний репортаж до свята. Журналісти проекту «Нас цікавить» провели опитування англійською та німецькою мовами серед студентів факультету й дізналися, звідки походить традиція відзначати це свято, та як саме це відбувається у світі. 
Студенти вважають, що професія викладача є завжди актуальною та неймовірно цікавою, тож багато з них виявили бажання спробувати свої сили у ролі викладачів факультету іноземної філології. Деканом факультету було призначено активну учасницю студентської ради факультету, відмінницю Вереєвську Катерину, заступниками декана стали Громюк Олена та Венедіктова Наталія, у ролі завідувача кафедри спробувала себе Фулітка Катерина, випробувати свій професіоналізм мали нагоду також Лічінкіна Віолета, Сисоєва Катерина та Поліщук Анастасія. Враження були різними, але однозначним виявилося те, що професія викладача викликає захват, вимагає творчого підходу та високого рівня професійної кваліфікації. 
Приємним сюрпризом для викладачів стали святково прикрашений хол факультету, конкурс художньо оформлених вітальних листівок, газет та справжній зорепад букетів.

Просмотров: 333 | Добавил: Zeloi | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar