Главная » 2015 » Жовтень » 2 » ДЕНЬ ВЧИТЕЛЯ
20:29
ДЕНЬ ВЧИТЕЛЯ

Щорічно у першу неділю жовтня вся Україна святкує День працівника освітидень, коли студенти виражають свою пошану та любов людям, котрі щодня працюють, аби знання, усі позитивні якості людини, й людська мудрість сприяли ростові Особистості.

Так, сьогодні, другого жовтня, студенти факультету іноземної філології привітали своїх наставників зі святом та висловили їм сердечну вдячність за невтомну працю, великий талант і покликання сіяти мудрість і знання. Студентським активом факультету було підготовлено цікавий святковий захід, який проходив у теплій та приємній атмосфері.

Викладачів вітали Богдана Казанжи, Анастасія Клінова, Тетяна Сербіна, Ганна Орел, Тетяна Федішина, Регіна Панченко, які заспівали ліричні пісні та подарували хвилини естетичного задоволення.

 Досить несподіваним для всіх присутніх виявився екзамен, який влаштували ведучі свята нашим викладачам, яким було запропоновано відповісти на досить курйозні запитання.

Щирі вітання пролунали і від декана факультету, Надії Ігорівни Козак, яка  побажала своїм колегам успіхів, наснаги, міцного здоров’я, мудрості, терпіння та мирного неба.

Просмотров: 365 | Добавил: абба | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
avatar