Главная » 2015 » Жовтень » 3 » ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ
21:40
ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ

               Третього жовтня  факультет іноземної філології відкрив двері для майбутніх абітурієнтів, які бажають здобути вищу освіту в стінах МНУ імені В.О.Сухомлинського.

             Захід проходив в аудиторії № 01.513, де з привітальним словом виступили декан нашого факультету, Надія Ігорівна Козак, та координатор з профорієнтаційної роботи на факультеті, Ірина Вікторівна  Шевченко.

    

   

Майбутні студенти отримали інформацію про переваги навчання на нашому факультеті: можливості брати участь у наукових конференціях, стажуватися в провідних вузах Європи, проходити перекладацьку та педагогічну практики у найкращих установах нашого міста.

    Школярі разом з їх рідними дізнались більше про студентський актив факультету, TVОЄ перше студентське телебачення, різноманітні поетичні вечори та кіноклуби, що проводяться на ФІФ.

    Після цього молоде поповнення студентських лав відправилось на «посиденьки зі студентською радою факультету». Саме там молоді люди могли спокійно за чашечкою чаю або кави поспілкуватись зі студентами, отримати від них настанову чи пораду.

Просмотров: 356 | Добавил: абба | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
avatar