Главная » 2015 » Жовтень » 10 » HUMAN RIGHTS IN EDUCATION
20:17
HUMAN RIGHTS IN EDUCATION

      8 жовтня на факультеті іноземної філології за підтримки посольства Швеції в Україні та Шведського інституту відбувся міжнародний науково-практичний семінар з прав людини у галузі освіти, метою якого було поглиблення знань студентів та викладачів з питань освіти в галузі прав людини на міжнародному, європейському та національному рівні;  дослідження дотримання прав людини у полікультурному світі; вдосконалення знань про те, як навчати, щоб цілі "знання про права людини" і "знання в галузі прав людини" були реалістичними в системі освіти.

   З вітальним словом до учасників семінару звернулися проректор з наукової роботи МНУ ім. В.О.Сухомлинського доктор педагогічних наук, професор А.Л.Ситченко, декан факультету іноземної філології кандидат філологічних наук, доцент Н.І.Козак та організатор семінару, кандидат педагогічних наук  К.А.Шапочка.

 

     До участі у семінарі були запрошені провідні фахівці з питань прав людини в Миколаївській області (Н.В.Тітова, О.А. Кириченко, О.Ю. Шличек, В.В.Чернетченко, Ю.І.  Кіщак), молоді науковці, викладачі та студенти навчальних закладів нашого міста. 

    Завдяки скайп-зв'язку присутні мали можливість послухати лекцію Леннарта Споландера (Університет Умеа, Швеція) "Система середньої та вищої освіти в Швеції: політика уряду, щодо дотримання прав людини" та обговорити проблемні питання.

    Учасники міжнародного семінару отримали сертифікати.

Огранізатори семінару вдячні Тетяні Миколаївні Веремієнко, співробітнику Миколаївської обласної бібліотеки імені О.Гмирьова, за допомогу у підготовці виставки книг "Швеція: відома і невідома".

 

Просмотров: 411 | Добавил: абба | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
avatar