Главная » 2017 » Квітень » 12 » ІІ ТУР ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ СТУДЕНТСЬКИХ НАУКОВИХ РОБІТ
09:01
ІІ ТУР ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ СТУДЕНТСЬКИХ НАУКОВИХ РОБІТ

6-7 квітня 2017 року в Херсонському державному університеті відбувся ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт із галузі «Романо-германські мови і літератури». Студентки магістратури (706/а група) Савчук Анастасія та Тригуб Крістіна гідно представили факультет іноземної філології Миколаївського національного університету імені В.О.Сухомлинського.

За результатами ІІ туру Всеукраїнського конкурсу та захисту студентських наукових робіт, Тригуб Крістіна нагороджена дипломом за сумлінний аналіз матеріалу дослідження «Лінгвістичний аспект утворення експресивності в англомовному художньому тексті та кіно засобами стилістичних маркувань (на матеріалі роману Т. К. Бойла «Дорога на Велвілл»)». Дипломом за актуальність та сучасний практичний матеріал з теми «Трансформація художнього тексту в кінотекст на матеріалі роману Дж. С. Фоера «Надзвичайно голосно та неймовірно близько» нагорождена Савчук Анастасія.

Науковий керівник - доктор філософії в галузі освіти, доцент кафедри англійської мови та літератури Мироненко Тетяна Платонівна.

Бажаємо подальших перемог та нових наукових здобутків!

Просмотров: 318 | Добавил: абба | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 1
avatar
1 LIYA • 18:44, 22.04.2017 [Матеріал]
Вітаю!
avatar