Главная » 2017 » Січень » 2 » ІНТЕРАКТИВНИЙ ТРЕНІНГ "INTERPERSONAL COMMUNICATION LITERACY"
17:53
ІНТЕРАКТИВНИЙ ТРЕНІНГ "INTERPERSONAL COMMUNICATION LITERACY"

   27 грудня 2016 року на факультеті іноземної філології Миколаївського національного університету імені В.О.Сухомлинського відбувся інтерактивний тренінг “Interpersonal Communication Literacy”, організований кафедрою іноземних мов.

Метою тренінга було формування навичок міжособистісної комунікації, ознайомлення учасників з ефективними техніками взаємодії та роботи в команді, а також удосконалення вмінь спілкування англійською мовою.

Воркшоп є результатом роботи викладачів кафедри іноземних мов з пошуку нових актуальних форм проведення наукових та виховних заходів у студентській спільноті. Продуктом цієї роботи став формат інтерактивного тренінгу, спеціально розроблений на основі технологій формування культурного інтелекту.

У тренінгу взяли участь студенти всіх факультетів університету разом. Вони виконували різні види індивідуальної та групової роботи, спрямованої на формування особистісної, соціокультурної та лінгвістичної компетентностей.

Учасники заходу відзначили творчу дружню атмосферу, в якій проходила робота. Всі присутні висловили задоволення її ходом і результатами.

 

Просмотров: 404 | Добавил: абба | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
avatar