Главная » 2014 » Квітень » 15 » Кіноклуб на факультеті іноземної філології
10:24
Кіноклуб на факультеті іноземної філології

15 квітня на факультеті іноземної філології пройшла традиційна зустріч поціновувачів кіномистецтва «Засідання кіноклубу». Цього разу організатори несподівано для учасників підготували для перегляду мультфільм Ich – Einfach Unverbesserlich (укр.«Нікчемний я»).
На перший погляд звичайний американський комп`ютерно-анімаційний 3D фільм, але ті життєво важливі проблеми, які були приховані в його змісті, змусили наших учасників досить серйозно замислитись. Адже, проблема сім`ї та взаємостосунків у ній, не залишила байдужим абсолютно нікого. 
Перед переглядом учасники отримали роздатковий матеріал з лексикою та цікавими завданнями до мультфільму. Лексичний матеріал став у нагоді, не лише під час аналізу переглянутого матеріалу, але й у подальшому розвитку мовленнєвої компетенції студентів.
Після перегляду, а деякі, навіть і під час нього жваво обговорювали актуальні проблеми. Великою перемогою, було те, що студенти спілкувалися про такі важливі речі та на такі непрості теми виключно німецькою мовою.

Просмотров: 298 | Добавил: Zeloi | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar