Главная » 2016 » Травень » 20 » КРУГЛИЙ СТІЛ
08:32
КРУГЛИЙ СТІЛ

         12 травня 2016 року за ініціативи Миколаївської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. О.Гмирьова в рамках програми наукові студії «Освіта Миколаївщини: нові наукові орієнтири» був проведений круглий стіл за темою: «Потенціал вищої освіти Миколаївщини в контексті євроінтеграції» у рамках 25-річчя незалежності України.

     Відкрила круглий стіл Г.Л.Каськова, заступник директора департаменту, начальник управління науки, координації діяльності вищої та професійно-технічної освіти і кадрового забезпечення департаменту освіти і науки Миколаївської облдержадміністрації, яка зазначила нові наукові орієнтири у Миколаєві та, у свою чергу, заступник начальника управління культури, національностей та релігій Миколаївської облдержадміністрації Л.О.Поддубна, наголосила про потенціал вищої освіти на Миколаївщині.

     Директор ОУНБ ім. О.Гмирьова , В.В.Агаркова, представила книжкову виставку «Україна – ЄС на шляху до інтеграції».

     З доповіддю «Європейські виклики, успіхи та перспективи в процесі підготовки вчителів іноземної мови» виступила Т.П.Мироненко, к.п.н., доцент кафедри англійської філології МНУ ім. В.О.Сухомлинського, яка наголосила про реалізацію проекту Темпус у Миколаївському національному університеті імені В.О.Сухомлинського: виклики, успіхи та перспективи. Тетяна Платонівна розповіла про міжнародні стажування викладачів факультету іноземної філології, досвід сумісного та змішаного навчання(co-teaching and blending learning) , переваги проекту Темпус, успіхі, які досягли протягом 2016 року, та перспективи на майбутнє.

     Магістрантка спеціальності «Англійська мова і література» МНУ ім. В.О.Сухомлинського, СавчукА.В., доповіла про позитивний вплив проекту на підвищення якості знань магістрантів, які знання, вміння та навички уже отримані, і на що сподівається в майбутньому. 

Просмотров: 453 | Добавил: абба | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
avatar