Главная » 2015 » Червень » 5 » МАЙСТЕРНЯ РЕГІОНАЛЬНИХ ПРОЕКТІВ
21:03
МАЙСТЕРНЯ РЕГІОНАЛЬНИХ ПРОЕКТІВ

Перша (1-3 травня, 2015 р.) та друга (29-31 травня 2015р.) сесії проекту "Майстерня регіональних проектів" для етнічних німців та поціновувачів німецької мови та культури проходила  у місті Тернопіль.

Темою першої сесії був проектний менеджмент в локальних громадських організаціях та співпраця в реалізації проектів з органами місцевого самоврядування. Відповідальне лідерство та менторство, їх розвиток в локальній та регіональній проектній діяльності.

 В програму другої сесії було включено: екскурсія на Ух-радіо, телеканал ІНТБ. Учасники працювали над створенням медіа стратегії та елементів роботи зі ЗМІ для проекту.  Вони розглядали методи та механізми публічної комунікації. Також організатори не забули  про фінансування, просування та лобіювання проектів та ідей молодіжних організацій на місцевому та регіональному рівні. Воркшопи «Розробка та презентація медійного календарного плану з просуванням проекту  у вашому місті» та «Що робити в інтернеті аби ваш проект став відомим?» привернули чималу увагу всіх учасників. Семінари, тренінги проводили модератори Іван Омелян, Черкашин Максим та Єргешов Рустам в Тернопільській міській раді. Цілями цього проекту були міжрегіональна співпраця української молоді; розвиток та реалізація нових проектів. Організаторами проекту стали "Німецька молодь" м.Львів за підтримки Уряду Німеччини через благодійний фонд "Товариство розвитку".

Активними учасниками даного проекту стали викладач кафедри іноземних мов Гнат Тетяна, студентка 606н групи Вереєвська Катерина та студентка 236 групи Трипольська Ганна, які гідно представили роботу Обласного центру німецької культури на Всеукраїнському рівні, та пройшли до третього етапу даного проекту, який буде проходити 19-21 липня  у місті Львові. Бажаємо успіху дівчатам на шляху до третього туру.
 

Просмотров: 317 | Добавил: абба | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar