Главная » 2015 » Березень » 16 » Методичний скайп-семінар з вчителями німецької мови Доманівської ЗОШ No 2
22:11
Методичний скайп-семінар з вчителями німецької мови Доманівської ЗОШ No 2

 16 березня 2015 року факультет іноземної філології МНУ ім. В.О.Сухомлинськогона базі Миколаївського ресурсного центру «Вікно в Америку», що знаходиться в Миколаївській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. О. Гмирьова, провів методичний скайп-семінар з вчителями німецької мови Доманівської ЗОШ № 2.

 

 

Декан факультету іноземної філології к.ф.н., доцент Н.І.Козак ознайомила вчителів з міжнародними навчальними програмами з німецької мови для школярів та студентів; можливостями отримати міжнародні сертифікати з іноземних мов на базі факультету іноземної філології. У своєму виступі Н.І. Козак звернула увагу на особливості підготовки учнів до ЗНО з німецької мови.

 

 

Старший викладач кафедри німецької філології С.В.Кирилюк провела методичне заняття для вчителів середніх загальноосвітніх шкіл з теми “Passiv”. С.В.Кирилюк ознайомила вчителів з матеріалами методичного  та практичного характеру, що розташовані на сайті факультету іноземної філології (www.fif.at.ua) у рубриці «Абітурієнту - «Для учнів шкіл»» та пояснила як його можна використовувати  на уроках з німецької мови та для самостійної роботи учнів.

Відповідальна за профорієнтаційну діяльність на факультеті іноземної філології к.п.н., доцент кафедри англійської філології Шевченко І.В. ознайомила вчителів зі спеціальностями, які абітурієнти мають можливість отримати на факультеті та загальними умовами вступу до ВНЗ.

 

 

Вчителі Доманівської ЗОШ № 2 активно брали участь у роботі семінару, ставили запитання, ділилися досвідом з методики викладання німецької мови та вносили пропозиції щодо покращення підготовки учнів до ДПА з німецької мови.

Факультет іноземної філології МНУ ім. В.О.Сухомлинського висловлює щиру подяку координатору Миколаївського бібліотечного центру «Вікно в Америку» Сидоренко Л.Л. та асистенту Кузнєцовій Ю. за організацію скайп зв’язку. 

Просмотров: 436 | Добавил: Zeloi | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar