Главная » 2014 » Листопад » 13 » Міжнародні проекти на факультеті іноземної філології
10:44
Міжнародні проекти на факультеті іноземної філології

У Миколаївському національному університеті імені В.О.Сухомлинського відбулася зустріч із директором Австрійського культурного форуму у м. Києві, міністром-посланником Австрії, доктором Якуба Форст-Ба
У рамках міжнародного співробітництва 13 листопада 2014 р. для студентів та викладачів факультету іноземної філології доктор Якуб Форст-Баттаглія, міністр-посланник Австрії, директор Австрійського культурного форуму у Києві провів лекцію німецькою мовою «Австрія, країна в центрі Європи: міжнародна позиція у процесі історичного розвитку».
Під час зустрічі лектор торкнувся проблем становлення Австрії у процесі її історичного розвитку, охарактеризувавши переломні моменти та етапи становлення Австрії, як країни.
Студенти факультету іноземної філології отримали можливість на практиці застосувати набуті знання та вміння, спілкуватись іноземною мовою у безпосередній та невимушеній атмосфері.
Після змістовної і захоплюючої лекції репортери студентського телебачення факультету іноземної філології “TVOE TV” мали змогу поспілкуватися та взяти інтерв’ю в австрійського лектора.
Результатом зустрічі стали двосторонні домовленості про міжнародне співробітництво між факультетом іноземної філології МНУ імені В.О.Сухомлинського та Австрійським культурним форумом у м. Києві, а також обговорення довгострокового проекту наукової та культурної співпраці.

 

Просмотров: 334 | Добавил: Zeloi | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar