Главная » 2016 » Вересень » 4 » МІЖНАРОДНИЙ ФОРУМ "СТРАТЕГІЧНЕ ЛІДЕРСТВО ДЛЯ АКАДЕМІЧНОЇ ДОБРОЧЕСНОСТІ"
18:51
МІЖНАРОДНИЙ ФОРУМ "СТРАТЕГІЧНЕ ЛІДЕРСТВО ДЛЯ АКАДЕМІЧНОЇ ДОБРОЧЕСНОСТІ"

       16-17 вересня 2016 на факультеті іноземної філології Миколаївського національного університету ім. В. О. Сухомлинського відбудеться міжнародний форум «Стратегічне лідерство для академічної доброчесності».

      Захід проходитиме за грантової підтримки Шведського Інституту та партнерства Посольства Швеції в Україні, Громадської організації “IntegrityAction (Великобританія), Всеукраїнської громадської організації «Поруч», Луганського державного університету внутрішніх справ, Науково-популярного сайту «Освітні тренди»

       Метою форуму є об’єднання випускників Шведського Інституту, які мають досвід педагогічної та соціальної діяльності за принципами доброчесності, а також представників різних освітніх та соціальних сфер задля ознайомлення з кращими міжнародними практиками впровадження академічної доброчесності, обговорення та розробки міждисциплінарного кодексу доброчесності для освіти, процедур академічної доброчесності та політики застосування в сучасному українському контексті.
    Цільова аудиторія форуму: викладачі університетів, аспіранти, молоді науковці, члени громадських організацій, вчителі, посадові особи, та всі зацікавлені в даному питанні.
        Завдання та очікувані результати форуму:
·Розширення та зміцнення мережі випускників Шведського Інституту;
·Формування чіткого розуміння концепції Академічної доброчесності, її законодавчих та економічних аспектів; останніх досліджень з академічної доброчесності та етики; знайомство з кращими міжнародними практиками, засобами та інструментами імплементації;
·Розвиток лідерських якостей, вміння працювати в команді, критичного мислення, здатності вирішувати проблеми;
·Поширення досвіду формування культури доброчесності;
·Розробка проектів та програм їхньої імплементації в Україні
Заплановані види діяльності:
      Учасники візьмуть участь у лекціях експертів, семінарах, інтерактивних воркшопах, роботі в малих групах.
     Для участі у форумі, необхідно зареєструватися за посиланням https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScxs2_aub8HYNgsyD2iCZAex2KiRB5U6Dzuz1J-19vO7MZjYw/viewform?c=0&w=1
Дедлайн для реєстрації – 5 вересня 2016
Контакти організаторів форуму:
Тетяня Шиян, доцент кафедри іноземних мов
shyyan@i.ua,
067-512-4227
Лідія Айзікова, викладач кафедри іноземних мов
laizikova@gmail.com
050-063-6112

 

Просмотров: 447 | Добавил: абба | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
avatar