Главная » 2015 » Вересень » 24 » МІЖНАРОДНИЙ ВОРКШОП "КУЛЬТУРНИЙ ІНТЕЛЕКТ ДЛЯ ЛІДЕРСТВА У ГЛОБАЛЬНОМУ СУСПІЛЬСТВІ"
16:37
МІЖНАРОДНИЙ ВОРКШОП "КУЛЬТУРНИЙ ІНТЕЛЕКТ ДЛЯ ЛІДЕРСТВА У ГЛОБАЛЬНОМУ СУСПІЛЬСТВІ"

18-19 вересня у Миколаївському національному університеті ім. В.О.Сухомлинського відбувся міжнародний воркшоп з теми «Культурний інтелект для лідерства у глобальному суспільстві» за грантової підтримки Шведського інституту та Посольства Швеції в Україні. Ключовою метою заходу була розробка інтегрованого університетського курсу «Крос-культурна комунікація та лідерство у глобальному суспільстві».

Викладачі кафедри іноземних мов Т. В. Шиян та Л. В. Айзікова зібрали громадських діячів, науковців, викладачів з різних університетів України для того, щоб обговорити питання формування крос-культурних навичок особистості для життя в сучасному глобалізованому світі.

Програма заходу передбачала цикл коротких лекцій від фахівців та експертів, які стосувалися глобальних компетенцій як невід’ємного атрибуту лідерства: доцент КНЕУ, В.І. Сацик, лекція «Хто відповідальний за посил», виконавчий директор ГО «Поруч» Марія Тищенко, «Формування готовності особистості до крос-культурної комунікації» к.п.н., доцент кафедри іноземних мов Солодка А.К.

Програма першого дня воркшопу була доповнена ознайомчою екскурсією по місту від наукового співробітника краєзнавчого музею.

Програма другого дня воркшопу базувалась на тренінгових технологіях за методикою «Open Space», у ході якого учасники заходу за тренерської підтримки в режимі інтерактивної дискусії обмінялися своїм баченням та шляхами імплементації ідей побудови інтегрованого університетського курсу.

Кожна з міні-груп учасників мала змогу запропонувати і презентувати власні інноваційні рішення в частині моделювання ефективних крос-культурних стратегій спілкування.

Просмотров: 444 | Добавил: абба | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
avatar