Главная » 2015 » Листопад » 3 » МОВНИЙ ТАБІР "SMART CAMP"
20:41
МОВНИЙ ТАБІР "SMART CAMP"

  

    З 26 по 30 жовтня 2015 року студенти груп 346, 356 факультету іноземної філології МНУ ім. В.О.Сухомлинського спеціальності «Філологія* Мова і література (англійська)» Новікова Юлія, Хмелевська Ірина, Скиба Тетяна, Білюк Яна та Шевченко Микола проходили практику у мовному таборі «Smart Camp» у  Мішково-Погорілівській санаторній загальноосвітній школі-інтернаті І-ІІІ ступенів. Проходження практики співпало з  роботою волонтерів організації «Bridges of Faith», Алабама, США. Студенти спільно з волонтерами проводили заняття з англійської мови, організовували ігри, розваги англійською для дітей-сиріт. Цікавим і незабутнім було відвідування Миколаївського зоопарку, де наші студенти виступили в ролі перекладачів.

    Дбайливе ставлення до природи є одним із провідних напрямків у вихованні дітей. Своє дбайливе ставлення до природи продемонстрували американські гості, наші студенти і діти-сироти під час походу у місцевий Мішково-Погорілівській ліс. Вони збирали сміття, очищали дорогу. Потім, грали в рухливі ігри, котрі  запропонували наші студенти американським друзям і дітям.

    Неймовірний досвід студенти Новікова Юлія, Хмелевська Ірина, Скиба Тетяна, Білюк Яна та Шевченко Микола отримали також під час екскурсії для дітей і гостей міста по місту Миколаєву. Особливо цікаво було спілкуватись з американськими друзями, перекладати їм подану інформацію та ділитися враженнями.

   Проходження практики у мовному таборі «Smart Camp» та плідна співпраця з волонтерами організації «Bridges of Faith» надали студентам факультету іноземної філології не тільки покращити знання з англійської мови, але й подарувати частку свого серця дітям-сиротам. Факультет іноземної філології сподівається на подальшу співпрацю з  Мішково-Погорілівською санаторною загальноосвітньою школою-інтернатом І-ІІІ ступенів та організацією «Bridges of Faith».

Просмотров: 402 | Добавил: абба | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
avatar