Главная » 2015 » Квітень » 6 » Наші партнери
19:33
Наші партнери

2 квітня 2015 року Миколаївська обласна універсальна наукова бібліотека ім. О. Гмирьова підбила підсумки роботи за 2014 рік. Урочистий захід зібрав найвідданіших читачів бібліотеки, друзів та партнерів. 

Студенти нашого факультету є постійними відвідувачами інформаційно-ресурсного центру «Вікно в Америку», що функціонує на базі бібліотеки. Вже багато років факультет іноземної філології є партнером цього закладу.  Нам дуже приємно, що бібліотека та центр «Вікно в Америку» є своєрідними майданчиками, де майбутні вчителі та перекладачі можуть корисно провести час, проявити свою креативність,  допомогти організувати та провести розмовний клуб, театральні постановки, приєднатися до перегляду та обговорення фільмів, поспілкуватися іноземною мовою, пройти підготовку для складання екзаменів на отримання сертифікатів міжнародних зразків та ін.

Ми сподіваємося на подальшу плідну співпрацю та бажаємо Миколаївській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. О. Гмирьова  процвітання, вдячних відвідувачів, нових та цікавих проектів.

Просмотров: 391 | Добавил: абба | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar