Главная » 2016 » Листопад » 26 » ОЛІМПІАДА 2016
20:43
ОЛІМПІАДА 2016

  

  22 листопада 2016 року кафедрою іноземних мов було проведено І тур Всеукраїнської олімпіади з англійської мови для студентів 1-2 курсів немовних спеціальностей.

   Під час проведення олімпіади оцінювалися вміння та навички аудіювання, говоріння, читання та письма. Формат завдань повністю відповідав загальноєвропейським вимогам щодо тестування рівня володіння іноземною мовою.

   Зокрема, студентам пропонувалось прослухати автентичні діалоги носіїв мови у різних комунікативних ситуаціях. Учасники олімпіади також продемонстрували вміння спонтанного монологічного мовлення. Серед тем для обговорення учасникам конкурсу були запропоновані соціальні проблеми сучасного суспільства, наприклад, доцільність та етичність проведення біологічних експериментів над тваринами, мобільність освіти, способи досягнення порозуміння між представниками різних поколінь, важливі відкриття сучасності та минулого.

   В олімпіаді взяли участь студенти біологічного, механіко-математичного, філологічного факультетів, навчально-наукового інституту історії та права, факультетів економіки, дошкільної та початкової освіти, педагогіки та психології.

    За результатами олімпіади було розділено призові місця та нагороджено студентів-переможців.

    Визначення переможців виявилося непростим завданням, адже всі учасники олімпіади продемонстрували високий рівень володіння англійською мовою. Тим не менш, в результаті підрахунку балів були визначені такі результати:

Перше місце посіла студентка І курсу факультету економіки Тонконогова Дар’я (139 група).

Друге місце отримав студент І курсу біологічного факультету Блистів Орест (130 група).

Третє місце дістала студентка І курсу факультету дошкільної та початкової освіти Селєхова Ольга (118 група).

Дякуємо всім, хто прийняв участь у мовних змаганнях.

Вітаємо переможців!

Бажаємо натхнення та наполегливості у подальшому удосконаленні володіння англійською!

 

Просмотров: 357 | Добавил: абба | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
avatar