Главная » 2017 » Квітень » 13 » ПРЕЗЕНТАЦІЯ ПРОГРАМИ ФУЛБРАЙТА В МНУ імені В.О.СУХОМЛИНСЬКОГО
20:07
ПРЕЗЕНТАЦІЯ ПРОГРАМИ ФУЛБРАЙТА В МНУ імені В.О.СУХОМЛИНСЬКОГО

11 квітня 2017 в Миколаївському національному університеті імені В.О.Сухомлинського відбулась презентація можливостей Програм наукового та академічного обміну імені Фулбрайта. Програма імені Фулбрайта за підтримки Посольства США в Україні посідає чільне місце у системі міжнародної освіти.

Координатор Програми імені Фулбрайта в Україні, пані Інна Бариш, представила програми наукового стажування та проведення досліджень в університетах США для аспірантів, викладачів та молодих вчених. Студенти старших курсів дізнались про умови та перспективи участі у грантових програмах.

Також на зустрічі виступили декан факультету іноземної філології Мороз Т.О., національна фіналістка програми Фулбрайт для науковців Мироненко Т.П., завідувач ресурсного центру «Вікно в Америку» Миколаївської обласної універсальної наукової бібліотеки імені О. Гмирьова Сидоренко Л.

 

Детальну інформацію стосовно програм стажування та проведення наукових досліджень за програмами імені Фулбрайта можна отримати на факультеті іноземної філології (ауд.01.501).

Просмотров: 264 | Добавил: абба | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
avatar