Главная » 2016 » Вересень » 15 » СЕМІНАР BIZ УКРАЇНА
19:31
СЕМІНАР BIZ УКРАЇНА

 

    3-14 серпня 2016 року в Чернігові відбувся семінар за програмою BiZ Україна для керівників, активістів вокальних і танцювальних колективів. Семінар проводився за фінансової підтримки Федерального уряду Німеччини через БФ "Товариство Розвитку". Організатори семінару: BIZ Україна, керівник Людмила Коваленко-Шнайдер, спільно з німецьким культурним центром "Wechselwirkung", керівник Віктор Бальцер. Семінар проводили референти - Світлана Цех, мультиплікатор BIZ України з танцювального творчості, керівник німецького молодіжного культурного центру "Дойче Квелле", м.Київ та Світлана Пилипенко - мультиплікатор BIZ України з хорової творчості, керівник вокального ансамблю "Sonnenstrahl".

          У семінарі взяли участь керівники творчих колективів громадських організацій етнічних німців України з наступних міст: Миколаєва, Києва, Тернополя, Мелітополя, Луцька, Чернівців, Славутича, Городні, Дніпра і Житомира. Серед учасників семінару - студенти факультету іноземної філології Дьяченко Олександр і Казанжі Богдана. Кожен учасник семінару відкрив для себе корисний і цікавий матеріал. Вокально-хорова робота була спрямована на вивчення німецьких канонів, народних кводлібетов, дитячого репертуару на німецькій мові. Учасники з великим бажанням розучували німецькі обрядові і стилізовані танці. Жвавий інтерес викликала презентація німецьких народних національних костюмів і аксесуарів.

 

    З натхненням семінаристи сприйняли літературно-музичну програму "Лорелея ХХ століття", присвячену творчості великої німецької співачки та актриси Марлен Дітріх, до 115-річчя від дня народження, у виконанні Світлани Пилипенко і Вальдемара Письменного. Семінар пройшов творчо і натхненно, в теплій дружній обстановці. 

Просмотров: 283 | Добавил: абба | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
avatar