Главная » 2015 » Травень » 25 » СЕМІНАР «ECONOMY FOR SUSTAINABLE DEVELOPMENT»
18:30
СЕМІНАР «ECONOMY FOR SUSTAINABLE DEVELOPMENT»

            22-23 травня 2015 року Айзікова Л.В. та Шиян Т.В., викладачі кафедри іноземних мов, брали участь у семінарі «Економіка сталого розвитку», який  відбувся у КНЕУ ім. Вадима Гетьмана за підтримки публічної агенції Шведський Інститут.

На церемонії відкриття семінару був присутній посол Швеції Андреас фон Бекерат, який підкреслив, що пріоритетними напрямами співробітництва України та Швеції сьогодні є збереження енергоресурсів та гендерна рівність.

Викладачі та студенти з різних регіонів України брали участь у роботі круглого столу.

Протягом першого дня учасники  відвідали шведську компанію «Tetra Pak», яка є світовим лідером у сфері виробництва упаковки для продуктів харчування.

Другий день був присвячений тренінгу «World cafe», націленому на визначення актуальних проблем сталого розвитку суспільства та шляхів їхнього вирішення.

Участь викладачів іноземних мов у таких семінарах сприяє набуттю унікального досвіду, який надає можливості оновлювати зміст таких навчальних дисциплін, як «Іноземна мова за професійним  спрямуванням» та «Ділова англійська мова» (для студентів економічних і біологічних спеціальностей).

Просмотров: 348 | Добавил: абба | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
avatar