Главная » 2015 » Березень » 23 » Семінар «Twenty first century skills: theoretical concepts at field observation»
16:26
Семінар «Twenty first century skills: theoretical concepts at field observation»

23 березня 2015 року на факультеті іноземних мов відбувся online семінар «Twenty first century skills: theoretical concepts at field observation» за підтримки Ізраїльського Культурного Центру при посольстві держави Ізраїль в Миколаївській області.

Доктор Жаклін Хаімов, лектор Відкритого Університету та Академічного педагогічного коледжу Оранім (Ізраїль) презентувала матеріал з актуальних проблем викладання англійської мови у контексті зміненої парадигми навчання, новітніх досліджень у галузі педагогіки та психології.

Студенти магістратури факультету іноземних мов та філологічного факультету мали змогу поставити доктору Жаклін Хаімов запитання, на які отримали від лектора ґрунтовні відповіді. Так, студентів цікавили техніки організації роботи у групах на заняттях з англійської мови, інтеграція online технологій у викладання та вивчення іноземної мови.

Формат семінару дозволив учасникам, які фізично знаходяться далеко один від одного, спілкуватися між собою в інтерактивному режимі, ставити запитання, проглядати мультимедійні файли. Такі семінари є суттєвим елементом підвищення професійної кваліфікації майбутніх викладачів іноземної мови.

Просмотров: 306 | Добавил: Zeloi | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar