Главная » 2014 » Червень » 20 » Участь факультету іноземної філології у роботі ХV Літнього інституту з американознавства
10:52
Участь факультету іноземної філології у роботі ХV Літнього інституту з американознавства

З 16 по 19 червня 2014 року члени кафедри англійської філології факультету іноземної філології спільно зі співробітником Центру культурних зв’язків з іноземцями Миколаївського національного університету імені В.О. Сухомлинського приймали участь у ХV Літньому інституті з американознавства «Захищаючи різноманіття – історія руху за громадянські права та права людини у США». Організаторами заходу виступили Відділ преси, освіти та культури Посольства Сполучених Штатів Америки спільно з факультетом міжнародних відносин Львівського університету імені Івана Франка.
Від імені надзвичайного та повноважного Посла Сполучених Штатів Америки в Україні Джеффрі Пайєтта, заступник радника з питань преси, освіти та культури Марта Перейма привітала учасників Літнього інституту. «Ми продовжуємо залучати щораз більше молоді до дискусій про традиції та демократичні реформи громадського права задля єдності України. Ми впевнені, що ділитись досвідом та історією США, навіть її найважчими сторінками, означає допомагати іншим країнам… Ви живете у турбулентний час і для нас важливо чути ваш голос», ‑ зазначила дипломат.
Під час Літнього інституту з лекціями виступили професори Кларенс Ласейн, Ліса Руссо та Джозеф Розенштейн, правозахисники, лектори провідних дипломатичних шкіл світу.

Просмотров: 352 | Добавил: Zeloi | Рейтинг: 2.0/1
Всего комментариев: 0
avatar