Главная » 2015 » Жовтень » 5 » ВЕБ-КОНФЕРЕНЦІЯ «Бібліотека – лабораторія мрії»
21:37
ВЕБ-КОНФЕРЕНЦІЯ «Бібліотека – лабораторія мрії»

          30 вересня у бібліотечному ресурсному центрі «Вікно в Америку» відбулася веб-конференція «Бібліотека – лабораторія мрії». Робота веб-конференції передбачала скайпзв’язок з Публічною бібліотекою м. Вашингтон (США) у рамках святкування Всеукраїнського дня бібліотек.

        Серед запрошених гостей були студенти спеціальності «Філологія* Мова і література (англійська)» факультету іноземної філології МНУ ім. В. О. Сухомлинського.

     Представники американської бібліотеки розповіли про впровадження та використання новітніх технологій у бібліотеці, зокрема 3-D принтерів, баз даних для віддаленого користування, а також про роль  Американської бібліотечної асоціації у підтримці діяльності американських бібліотек та ін.

       Студенти факультету іноземної філології мали гарну можливість поспілкуватись з носіями мови, поставити запитання щодо можливості користуватись фондами бібліотеки, з’ясувати, що поряд з електронними інформаційними носіями в Америці, на  друковані джерела інформації є великий попит. 

  

         Співробітники бібліотечного ресурсного центру «Вікно в Америку» та Публічної бібліотеки м. Вашингтон (США) зазначили, що проведений захід був надзвичайно корисним та пізнавальним, і висловили бажання подальшої співпраці з факультетом іноземної філології МНУ ім. В.О.Сухомлинського з метою покращення мовної підготовки майбутніх фахівців.

Просмотров: 340 | Добавил: абба | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar