Главная » 2016 » Травень » 30 » ВІДКРИТТЯ ПУНКТУ ЄВРОПЕЙСЬКОЇ ІНФОРМАЦІЇ
20:26
ВІДКРИТТЯ ПУНКТУ ЄВРОПЕЙСЬКОЇ ІНФОРМАЦІЇ

        

    19 травня у ЦМБ ім. М.Л. Кропивницького, у рамках відзначення Дня Європи, відбулося урочисте відкриття Пункту європейської інформації (ПЄІ). Його створено завдяки перемозі бібліотеки у всеукраїнському конкурсі проектів Української бібліотечної асоціації «Все про Європу: читай, слухай, дізнавайся у пунктах європейської інформації у бібліотеках України» за підтримки Європейського Союзу (програма «Еразмус+» (Жан Моне).

      Похитун Т.А., викладач кафедри німецької філології та перекладу, представила МНУ імені В.О.Сухомлинського та поділилася досвідом участі у міжнародних навчально-наукових програмах. Пункт європейської інформації передбачає надання мешканцям місцевої громади інформаційно-просвітницьких послуг і популяризації знань про Європейський Союз, європейські цінності та європейський вибір України. Зокрема, юнацтво та молодь міста отримають можливість скористатися інформаційним ресурсом про навчання та проходження практики за кордоном, участі у міжнародних проектах для обміну досвідом та волонтерства у країнах Європи.

         Під час заходу координатор проекту, головний бібліотекар абонемента для юнацтва Ірина Загреба презентувала проект «Все про Європу…», розповіла про мету та завдання створення Пункту у бібліотеці. Цікавою для присутніх була й інформація про досвід бібліотеки з пропагування європейського вибору України і популяризації знань про Європу.

      З відкриттям ПЄІ у бібліотеці присутніх привітала Тетяна Деменнікова, заступник начальника управління з питань розвитку ринкових відносин Департаменту економічного розвитку і регіональної політики Миколаївської облдержадміністрації. Найактивніше враженнями про євровідкриття поділився в.о. начальника управління екології та природних ресурсів Миколаївської облдержадміністрації Дмитро Мац, який також подарував бібліотечному «Літературному музею на Потьомкінській» конверт «Першого дня» з маркою «Думай зелено. Europa. Think green».

 

Просмотров: 314 | Добавил: абба | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
avatar