Главная » 2015 » Січень » 30 » Випуск магістрів
18:00
Випуск магістрів

30 січня 2015 року в Миколаївському національному університеті імені В.О. Сухомлинського відбулася церемонія вручення дипломів магістрам.

На урочистих зборах з вітальною промовою до випускників звернувся доктор технічних наук, професор, член-кореспондент Академії педагогічних наук України, заслужений діяч науки і техніки України, ректор Миколаївського національного університету імені В. О. Сухомлинського Валерій Дмитрович Будак, вручивши випускникам дипломи з відзнакою.

Ми пишаємося Ставніченко Іриною, яка отримала почесну грамоту за активну участь у громадській роботі. Нагадаємо, що саме наша випускниця була головою студентського самоврядування МНУ імені В.О.Сухомлинського з 2011по 2014 роки.

Щирі слова привітання пролунали від декана факультету іноземної філології, кандидат філологічних наук, доцента Козак Надії Ігорівни, яка побажала випускникам плідної роботи, професійного зростання, міцного здоров’я і добробуту.

Ми бажаємо всім магістрам випуску 2015 року не зупинятися на досягнутому, поповнювати свої знання і пам'ятати, що головне у житті – залишатися людиною. Наше привітання хотілося б закінчити словами Ліни Костенко:

І все на світі треба пережити,

І кожен фініш – це, по суті, старт,

І наперед не треба ворожити,

І за минулим плакати не варт.

Просмотров: 382 | Добавил: Zeloi | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar