Главная » 2015 » Березень » 17 » Зустріч студентів факультету іноземної філології МНУ ім. В.О.Сухомлинського з абітурієнтами Вознесенської гуманітарної гімназії № 2
22:54
Зустріч студентів факультету іноземної філології МНУ ім. В.О.Сухомлинського з абітурієнтами Вознесенської гуманітарної гімназії № 2

17 березня 2015 року факультет іноземної філології МНУ ім. В.О.Сухомлинського провів зустріч за допомогою скайп зв’язку з абітурієнтами Вознесенської гуманітарної гімназії № 2 на базі Миколаївського ресурсного центру «Вікно в Америку», що знаходиться в Миколаївській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. О. Гмирьова.

Відповідальна за профорієнтаційну діяльність на факультеті іноземної філології к.п.н., доцент кафедри англійської філології Шевченко І.В. ознайомила учнів зі спеціальностями, які можна отримати на факультеті та загальними умовами вступу до ВНЗ.  І.В.Шевченко презентувала вчителям і учням сайт факультету іноземної філології.

 

 

 

 

Студентка 366 групи Косінова Валерія  розказала учням про спеціальність  «Філологія*. Мова і література (англійська, німецька)» та підготувала цікаву презентацію.

 

 

 

 

 

 

Студент 256 групи Шевченко Микола (спеціальність  «Філологія*. Мова і література (англійська, німецька)»), який був учасником програми “Work and Travel” у 2014 році, познайомив учнів з умовами участі у програмі та своїми враженнями після відвідування Сполучених Штатів Америки.

 

 

 

 

Вереєвська Катерина, студентка 606 групи спеціальності «Філологія*. Мова і література (німецька, англійська)», ознайомила абітурієнтів з перевагами спеціальності, за якою навчається, міжнародними студентськими програмами обміну та звернула увагу на важливість наукової роботи, що здійснюється на факультеті.

 

 

 

 

Зі студентською програмою DAAD з німецької мови познайомив учнів Вознесенської гімназії № 2 Дядченко Артур, студент 606 групи спеціальності «Філологія*. Мова і література (німецька, англійська)». Він розказав про навчання у Німеччині та свої подорожі видатними місцями країни.

 

 

 

 

 

Студентка 426 групи Барбалюк Наталя презентувала спеціальність «Філологія. Переклад (англійська, німецька)» та ознайомила абітурієнтів із особливостями своєї майбутньої професії перекладача. Також, Н. Барбалюк поділилася своїми враженнями щодо участі у програмі “Camp America”, завдяки  якій студентці вдалося покращити свої знання з англійської мови та відвідати Сполучені Штати Америки.

 

 

 

Рудичик Олена, студентка 436 групи, розказала учням про студентське самоврядування на факультеті іноземної філології МНУ ім. В. О. Сухомлинського.

 

 

 

 

 

 

 

 

Учні та вчителі Вознесенської гуманітарної гімназії № 2 ставили запитання студентам, цікавились умовами харчування, проживання у гуртожитках та умовами навчання на факультеті іноземної філології та університеті в цілому. 

Факультет іноземної філології МНУ ім. В.О.Сухомлинського висловлює щиру подяку координатору Миколаївського бібліотечного центру «Вікно в Америку» Сидоренко Л.Л. та асистенту Кузнєцовій Ю. за організацію скайп зв’язку.  

Просмотров: 432 | Добавил: Zeloi | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar