Главная » 2015 » Листопад » 10 » ЗУСТРІЧ З ВОЛОНТЕРАМИ
20:21
ЗУСТРІЧ З ВОЛОНТЕРАМИ

     

  6 листопада відбулася зустріч студентів 1-3 курсів факультету іноземної філології та філологічного факультету з волонтерами міжнародної дитячої благодійної організації “Bridges of Faith” Алабама, США. Захід був організований кафедрою іноземних мов нашого університету.

      Вже декілька років поспіль американські волонтери цієї організації проводять мовні табори для дітей-сиріт з України, організовують спортивно-розважальні заходи протягом шкільних канікул.

       Під час зустрічі волонтери розповіли про особливості роботи з дітьми-сиротами, крос-культурні аспекти спілкування, методи навчання та виховання, які вони застосовують у своїй роботі.  Захід проходив у формі діалогу, гості із задоволенням давали відповіді на численні запитання аудиторії. Студентам було цікаво дізнатися про волонтерство як частину культури та освіти американського суспільства, про відмінності між соціальним, культурним, мовним устроєм у різних штатах Америки, про визначні місця Алабами, пов’язані з важливими подіями в історії Сполучених Штатів.  Такі зустрічі є суттєвим компонентом підготовки студентів, адже вони сприяють розвиткові світогляду, формуванню навичок долати крос-культурні комунікативні бар’єри, вмінь ефективно спілкуватися англійською мовою.

Просмотров: 283 | Добавил: абба | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
avatar