Главная » 2015 » Квітень » 11 » ЗУСТРІЧ ЗІ СТАРШОКЛАСНИКАМИ ТА ВЧИТЕЛЯМИ ЄЛАНЕЦЬКОЇ ГІМНАЗІЇ ТА ЄЛАНЕЦЬКОЇ ЗОШ №1
21:41
ЗУСТРІЧ ЗІ СТАРШОКЛАСНИКАМИ ТА ВЧИТЕЛЯМИ ЄЛАНЕЦЬКОЇ ГІМНАЗІЇ ТА ЄЛАНЕЦЬКОЇ ЗОШ №1

9 квітня  2015 року викладачі та студенти факультету іноземної філології  МНУ ім. В.О.Сухомлинського за допомогою скайп зв’язку провели зустріч з абітурієнтами та вчителями Єланецької гімназії та Єланецької ЗОШ №1. Захід проходив на базі бібліотечного ресурсного центру «Вікно в Америку», що розташований в Миколаївській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. О. Гмирьова.

Координатор профорієнтаційної роботи на факультеті,  кандидат педагогічних наук, доцент кафедри англійської філології Шевченко Ірина Вікторівна, ознайомила учнів зі спеціальностями, які можна отримати на нашому факультеті, загальними умовами вступу до ВНЗ та презентувала сайт факультету іноземної філології.

Косінова Валерія, студентка 366 групи,  розповіла учням про спеціальність  «Філологія*. Мова і література (англійська, німецька)» та підготувала цікаву презентацію.

Студент 256 групи, Шевченко Микола (спеціальність  «Філологія*. Мова і література (англійська, німецька)»), який був учасником програми «Work and Travel» у 2014 році, познайомив учнів з умовами участі у програмі та своїми враженнями від Сполучених Штатів Америки.

Магістрантка спеціальності «Філологія*. Мова і література (німецька, англійська)», Вереєвська Катерина, ознайомила абітурієнтів з перевагами зазначеної спеціальності та міжнародними студентськими програмами обміну.

Спеціальність «Філологія. Переклад (англійська, німецька)» була представлена студенткою 426 групи Барбалюк Наталією, яка розповіла  абітурієнтам про особливості професії «Перекладач» та поділилася своїми враженнями від участі у програмі «Camp America», завдяки  якій їй вона вже декілька років поспіль працює в американських таборах для дітей та цікаво проводить літні канікули.

Студентський декан факультету, Рудичик Олена, розповіла учням про студентське самоврядування на

факультеті іноземної філології МНУ ім.В.О.Сухомлинського.

Наприкінці бесіди координатор бібліотечного ресурсного центру «Вікно в Америку»,  Сидоренко Лариса Леонідівна, продемонструвала вчителям англійської мови Єланецької гімназії та Єланецької ЗОШ № 1 сучасні послуги центру, зокрема можливість вивчати та вдосконалювати англійську мову, користуватися базами даних,  тощо.

Факультет іноземної філології МНУ ім. В.О.Сухомлинського висловлює щиру подяку координатору бібліотечного ресурсного центру «Вікно в Америку», Сидоренко Ларисі Леонідівні, за організацію скап зв’язку.

Просмотров: 383 | Добавил: абба | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar